O mnie: Pytasz kim jestem ? -
trudne pytanie!!!!
●───═●থৣৡৣথ●═──- ─●থৣৡৣথ●═───●
Nie łatwo mówić samej o sobie.
Jestem kobietą, jakich tysiące
...spotykasz co dzień.
●───═●থৣৡৣথ●═──- ─●থৣৡৣথ●═───●
Gdzieś we mnie drzemie,
duch romantyzmu,
dla niego szybciej bije mi serce.
●───═●থৣৡৣথ●═──- ─●থৣৡৣথ●═───●
Nie znasz..? -nie oceniaj..! Znasz..? - szanuj..! Mów wprost-nie za plecami.. Plotki.. Tylko z zazdrości.. Lubisz..? OK, ale szczerze..! Ufasz Cieszę się ..myślę ze warto.!
CHCĘ POZNAĆ